Sipariş ve Teslimat Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Türkiye'nin En Büyük Online Toptan Çiçek Alışveriş Sitesi www.toptancicek.com

Kategoriler

Hakkımızda

 
Toptancicek.com
 Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek  'e ait bir e-ticaret sitesidir.

Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek 2000 yılında İzmir İnciraltı’ndan İzmir içi ve İzmir dışı servis araçları ile satış ve pazarlama yaparak toptancılığa başlamıştır.

Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek Süreklilik ve kaliteli hizmet ile artan müşteri portföyüne daha iyi  hizmet vermek ve ihtiyaca zamanın da dönüşüm sağlamak için 2007 yılında İzmir Çınarlı semtinde şube depoyu açarak direk satış ve şehir dışı koli gönderimine başlamıştır.

Yenilikçi ve araştırmacı bir bünyeye sahip olmamız bize elimizde olan çiçeğe müşteri arayışı değil müşterimizin istediği zaman istediği çiçeği temin etmesi  için Afrika ve Hollanda 'dan çiçek ithalatına başladık.

Müşterilerimizden aldığımız talep ve İzmir'de yetersiz gördüğümüz saksı çiçeği toptancılığına, toptan iç ve dış mekan saksı ve peyzaj uygulama firması olarak 2013 yılında MARKA BOTANİK 'i kurduk.

Seç Tarım Ürünleri Toptan Kesme Çiçek Türkiye'de gelişen teknoloji ile en kolay ve en ekonomik yoldan alışveriş hizmetini verebilmek için 2014 yılında www.toptancicek.com e-ticaret sitesini hayata geçirmiştir.