Türkiye'nin En Büyük Online Toptan Çiçek Alışveriş Sitesi www.toptancicek.com

Kategoriler

Sinop Toptan Çiçek

Sinop Toptan Kesme Canlı Çiçek

Seç Tarım Toptan ÇiçekSinop ve İlçelerine otobüs kargo ile toplu çiçek siparişinizi göndermekteyiz. Sinop Bölgesi için online olarak siparişinizi www.toptancicek.com web sitemizden verebilirsiniz.
İthal-yerli kesme çiçek ve garnitür çeşitlerimizi Türkiye'nin en büyük online toptan çiçek alışveriş sitesi www.toptancicek.com web sitemizden görebilirsiniz.En taze gül, krizantem, biçme, lilyum, gerbera, karanfil, şakayık, gala, frezya, kazablanka, anthorium, sümbül, yosun çeşitleri ve daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Satışlarımız yalnızca çiçekçi ve organizasyon firmalarına toptan olarak yapılmaktadır. Toptan gül, toptan krizantem, toptan biçme, toptan lilyum, toptan gerbera, toptan karanfil, toptan şakayık, toptan gala, toptan frezya, toptan kazablanka, toptan anthorium, toptan sümbül, toptan yosun siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Toptan çiçek sektöründe gününde teslimat, uzman kadromuz ve en iyi fiyatlar İle hizmet vermekteyiz.Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine servis otobüs kargosu ile yapılmaktadır.
İletişim :
Seç Tarım Toptan Çiçek
Adres   :1573 Sokak No:11 Çınarlı/İZMİR
E-mail  :  info@toptancicek.com
Telefon : 0232 435 13 02